Írjátok meg véleményeteket a csapatról, mik azok a dolgok amikben változtatnátok?

(Erre figyelj: A "címhez írd a neved, és a névhez pedig a megjegyzést"!)

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Kerek

(Fesztivál, 2008.06.12 14:51)

A Streetball-ra bárki nevezhet. Természetesen a VIA KSE-ből is játszhat akárki. Nem meghívásos verseny, a megyéből vagy akár azon túlról is várjuk a kosaras fanokat! A nevezés, és egyéb még késöbb....
A gálameccs azt takarja, hogy a VIA KSE játszana egy "neves ellenfél" ellen egy meccset. A vendégcsapat kiléte még nem ismert. Bármi kérdés van, nyugottan tegyétek fel!

nagyember

(hmhmhm, 2008.06.12 09:09)

mit takar ez az úgynevezett gálameccs?

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.06.11 19:14)

Szuper!Ez is sikerült, csak úgy mint a bronzérem!
Nagy fába vágtátok a fejszéteket, de úgy látszik nincs lehetetlen!Kérdés: Kereki csapat(ok) is indulnak a streetball-on, illetve nevezhetnek majd, vagy teljesen meghívásos alapon megy a szervezés?

Kerek

(Fesztivál, 2008.06.11 13:02)

Jön az I. Kereki Streetball és Ifjúsági Fesztivál!!!! 7 pálya, 5 korcsoport, dobóversenyek, koncertek, egyéb programok, és este a csarnokban egy gálameccs! Ne feledd!!! Augusztus 16, szombat! További info hamarosan!

Kerek

(VIA KSE, 2008.05.26 20:54)

Azért nem "szortuk" még a meghívókat az évzáró bulira, mert a Kosárlabda Szövetség díjátadó ünnepsége után rendezzük meg a hagyományos partit. Eddig még nem kaptunk információt a Szövetségtől az ünnepség időpontjától. Elképzeléseink szerint június közepe felé, már biztosan érem lóg a nyakunkban! :)

ismeretlen

(nagyember, 2008.05.25 23:26)

tudja valaki mikor lesz az évzáró buli?

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.05.15 18:08)

Hajrá srácok!
Adjatok egy kis "ízelítőt" az Univernek, a Bronzérmes csapat játékából, és nyerjétek meg a találkozót!

Kerek

(VIA KSE, 2008.05.08 12:57)

Köszönjük a gratulációkat! Nagyon sokat dolgoztunk ezért a bronzért, de megérte!
Igaz Joz, nem lesz rendszerességgel hétfőnként meccs, de terveink között szerepel a Hírös Liga győztesét meghívni a közeljövőben egy játékra, és a Kunszentmiklóssal is lesz egy oda-visszavágós mérkőzés. Júliusra kosártábor szerveződik a gyerekeknek, augusztusban szeretnénk egy nagyszabású Steetball-t rendezni a központban. Ha minden jól alakul, ismét nevezünk a Magyar Kupába is, amit nem Hetényben hanem a "kereki oroszlánbarlangban" rendezünk meg szeptember elején. Szoval fel a fejjel! Lesz kerekkosár a nyáron!!!

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.05.06 20:35)

Gratula a Bronzéremhez az egész CSAPATNAK!
Megdolgoztatok érte, sok emberrel megszerettetétek a kosárlabdát,és ugye láttátok hogy mennyi ember jött ki egy-egy mérkőzésre MIATTATOK!
Ui: Már csak azt nem tudom, hogy mit csináljak ezekután hétfőnként (meccsnap).

ferudzso@gmail.com

(Feru, 2008.05.06 17:49)

GRATULÁLOK a Bronzéremhez!

"egy majdnem csapattársatok"

Kerek

(VIA KSE, 2008.05.05 14:51)

Itt állunk egy nagy siker kapujában! 3 év munka, 3 év szurkolás eredménye lehet ez a bronz! Ma este ha kell, felszedjük a linóleumot is!!! HAJRÁ KEREK!!!

nagyember

(hmhmhm, 2008.05.04 13:31)

nagyon jó meccs volt

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.04.29 11:05)

Na, hogy alakul a pénteki Prosme elleni meccs? Személy szerint nagy öröm lenne ha megvernénk ezt a "nagyon jófej" társaságot. Remélem az utólsó meccs tétjétől függetlenül megmutatják a srácok Kecskeméten is,hogy nem véletlenek az eddigi eredmények! Addig is hajrá Kerek! ui.: Azért a csúcsformát hétfőre tartogassátok:)!

...

Üdv a csapatnak!
Kicsréltem linketeket a Kerekegyháza.lap.hu - n.
Ha belefér rakjatok már ki ti is a Linkek közé!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.26 05:39)

Kalocsai KE - Prosme SE 74:62!
Ezzel minden az utolsó meccsen dől el!

igor80@freemail.hu

(Igor, 2008.04.25 22:17)

Valaki tudja mit játszott Kalocsa 25-én ?

Kerek- Nagykőrös

(B.Norbi, 2008.04.24 13:09)

Egy szép mérkőzést játszottunk, viszonylag könnyebbnek mondható meccsen a több éve bajnok Nagykőrös ellen.
Az ellenfélnél 2 meghatározó játékos nem tudott eljönni, nálunk pedig 3 játékos maradt távol sérülés, munkahelyi- és egyébb okok miatt.
A bemelegítésél nem látszott a csapaton a mérkőzés előtti feszültség, jó kedvvel érkezett mindenki.
Az első kosarat mi dobtuk, de a Kőrös utána el is húzott ott hagyva minket az árva 3pontunkka,pár percig és 3-8 lett az állás. Itt egy kicsit kezdtem elszomorodni,mert ha az elején nem fogjuk meg a Kőröst, akkor az előnyt képesek szinten tartani és ez nekünk nem kedvező, de 5-12 -es állásnál megindultak (bemelegedtek) a kereki kosarasaink és produkáltak egy (21-1 -es) gyors támadásokból álló hajrát és az eredmény 26-13 lett.Ezen én is meglepődtem, de ez meg is adta a hangulatot a csarnokban és a játékosoknak a további jó játékot. A második negyedben minden dobott Kőrösi pontra dupla annyi dobott pont volt a kereki válasz így a félidőre 42-24 lett az állás.
Tudva ezt az előnyt azért még kiengedni, lazára venni egy Nagykőrös ellen a játékot nem lehet, de arra, hogy pár játékosunk pihenjen és mindenki minél többet játsszon, arra most megvolt a lehetőség.
A 3. negyed elején kicsit megugrott a Kőrös, de egy időkérés és az új pályára lépők bemelegedése visszaválaszolt a kőrösi megugrásra és a gyors kőrösi 5 pontra 8-al válaszoltunk és folytatódott a 2. negyedben megszokott minden pontra dupla annyival válaszolunk, így 64-37 lett a 3 negyed vége.
Itt már lehetett egy kicsit elhinni, hogy egy meglepetés eredmény fog születni és a Nagykőrös begyűjti idei második vereségét és a kereki csapat egy fontos lépést tesz a bronzéremért.
A 4 negyed már nem hozott nagyobb változást és egy kiegyensúlyozott eredmény született, itt már érezhette a Kőrös, hogy ekkora előnyt nem tud megfordítani.
Így egy váratlan nagy pontkülönbségű mérkőzést láthattak a nézők és a játékosok közül mindenki tudott hozzátenni ehhez a szép eredményhez.

Köszönjük a lelkes szurkolást a csapat nevében.

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.22 14:31)

Köszi mindenkinek a biztatást Kalocsán és itthon a bajnok ellen!!! Sokat segített!!!!
Még két meccs, és vége a bajnokságnak. Május 5.-én itthon lesz az utolsó éppen a rivális Kalocsa ellen! Töltsük meg a csarnokot a bronzcsatára! Induljon a toborzás!!! Segítsen mindenki!!!
HAJRÁ KEREK!!!

Hajrá Kerek!

(andris, 2008.04.22 09:19)

MEGCSINÁLTUK!!! és ez nem egy mszps reklámszöveg :-) hanem végre elvertük a Kőröst.csak a RÚGJUNK BE!! felhívást hiányoltam egy kicsit :-)

Várom a kérdéseket :-))

(B. Norbi, 2008.04.21 11:04)

Örömmel látom, hogy pozitívan állnak a szurkolóink a csapathoz és hogy a fórum látogatott és sokan írnak bele.
Így úgy gondoltam, ha esetleg hozzám is van kérdés szívesen válaszolok minden érdeklődőnek, ezzel is színesebbé téve a fórumot, a mérkőzések előtti izgalmakat és akár a mérkőzések utáni elemzéseket is.

Az utánpótlással kapcsolatban is szívesen várok bármilyen kérdést, észrevételt.