Írjátok meg véleményeteket a csapatról, mik azok a dolgok amikben változtatnátok?

(Erre figyelj: A "címhez írd a neved, és a névhez pedig a megjegyzést"!)

bronzszagot érzek

(szabiadobkirály, 2008.04.19 13:13)

Idegenben legyűrtük Csubakkáékat?! EZ IGEN!
Itthon a földbe tapossuk őket MEGINT!!!
Hétfőn igyekszem hazaérni a Filtermat elleni meccs kezdetére, csodát szeretnék látni :D

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.04.19 11:19)

Szép volt fiúk!Nem volt elég erős a kalocsai pirospaprika! Fantasztikus meccs volt, és rettentő fontos győzelmet arattatok! Ja, és a szavazók jól érezték, "Nehezen, de nyer a csapat"! Végig vezetve, és kézben tartva a mérkőzést megérdemelten nyertetek. Gratula az összes játékosnak, mert most tényleg mindenki odatette magát!! Hétfőn ugyanígy a Filtermat ellen is, és meg lesz a meccs, na meg a skalp!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.16 09:46)

Hello! Busz már biztosan nem indul Kalocsára, mert nagyon kicsi volt az érdeklődés.
Kemény két meccs elé nézünk, hiszen pénteken szinte sorsdöntő meccset játszunk a Kalocsával, hétfőn meg a bajnok Filtermat jön Kerekegyházára. A szurkolók nem panaszkodhatnak, ez ám a kínálat!!!!

csakatuti

(Peti04, 2008.04.15 16:50)

Klassz ez a szavazás, remélem Norcsi edzőbá is megnézi majd, hogy mennyire optimisták a szavazók.

csakatuti

(Peti04, 2008.04.15 16:44)

Én jelentkeznék a buszra. :)

Joz

(Hajrá Via KSE!, 2008.04.07 18:28)

Mindjárt kezdődik a Prosme elleni meccs!Hajrá fiúk nyerjük meg a meccset! Aki teheti jöjjön el és szurkoljon! Hajrá Via KSE!!!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.06 20:42)

Ha indúl szurkolói busz Kalocsára, akkor kb 1000Ft/ fő lesz a részvételi díj. Eddig nem sokan érdeklődtek. Akkor intézzük a buszt, vagy nincs rá igény? Légyszi írjatok, vagy keressetek meg bennünket!
Holnap jön a PROSME SE! Gyertek szurkolni!!!!! HAJRÁ KEREK!!!!!

mcnott@citromail.hu

(mcnott, 2008.04.05 14:00)

és ez a szurgoloi busz jegy mennyibe kerül?
(ha lesz)

Joz

(Hajrá Via KSE!, 2008.04.05 13:04)

Április 18. Kalocsa - Sztem jó ötlet a Szurkolói busz, persze csak ha van elég jelentkező és biztosítékul előre kell fizetni, így senki nem mondhatja le az indulás előtt 10 perccel, (ha meg lemondja, a szakosztálynak nem kell állni az ő hülyesége miatt az utat.)
Szóval, ha van másfelől is igény rá, én jó ötletnek tartom. (Ja, és aki jön az ne inni, hanem szurkolni jöjjön!) Írjatok.

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.05 12:56)

Nem halt meg a Fórum (reméljük), csak szerintünk mindenki próbálja megfogalmazni a mondanivalóját. :)

Hétfőn jön a PROSME!!!!!!!! Gyertek szurkolni, mert nagyon nagy szükségünk lesz rátok!!!! HAJRÁ KEREK!!!!

aha

(pszt, 2008.04.04 21:07)

hahó meghalt a fórum? azért ennyire nem volt rossz az a kőrösi meccs

USA

(Jordan, 2008.03.31 14:45)

Gyerünk mindenki Nagykőrösre!!!! HAJRÁ KEREK!!!!

Joz

(Hajrá Via KSE!, 2008.03.31 10:01)

Ma nagy meccs lesz, és remélem mindenki oda teszi magát a Filtermat ellen, mert a legutóbbi ellenük játszott meccsen megmutatták a srácok hogy ez a CSAPAT képes megverni a Nagykőröst!Én ott leszek és szurkolok, és jöjjön aki tud, mert szüksége lesz a fiúknak a biztatásra. Hajrá Kerek!

America

(Allen Iverson, 2008.03.28 22:32)

Muki nézd mit tudott Iverson!!!:)

Kerek

(VIA KSE, 2008.03.27 14:57)

Hello! A rájátszás hazai meccseinek szünetében ha minden igaz, lesz zene úgy, mint tavaly. Talán még játékosbemutatás is, ha a Sanci vállalja. Tervezünk még dobóversenyt, és lehet, hogy az egyik meccs szünetében ismét lesznek táncosok is.
Nyílván szinesebbé, látványosabbá teszik a zászlók, transzparensek, dobok a meccseinket és igazán akkor indulunk be, ha érezzük, halljuk, hogy a szurkolóink mellettünk vannak. Mi mindenféle "buzdításnak" nagyon nagyon örülünk!!!
Április 7.-én jön a Prosme SE. Na akkor majd lehet szurkolni!!! HAJRÁ KEREK!!!!

Joz

(Hajrá VIA KSE, 2008.03.26 17:21)

Sziasztok!Sztem mi szurkolók is tehetnénk még ezen felül is hangulatosabbá a meccseket több transzparenssel, zászlókkal még több dudával, dobbal!
Esetleg ha megoldható anyagilag, a szakosztály is kiírhatna egy transzparens, zászló készítő pályázatot a szurkolóknak, és a nyertes(ek), pedig vmi féle díjat kapnának (pezsgő stb.)A negyedek közti zene sztem is jó ötlet.
Addig is Hajrá Kerek, és verjük meg végre a Nagykősöst!

(mcnott, 2008.03.26 16:45)

elöször is kösz a választ
másodszor meg valaki kérdezet vagyis inkább kérte hogy irjunk mival lehetne hangulatosabbá teni a macseket sztem jó ötlet lenne ha meglehet oldani hogy a mecsek alatt szoljon valami zeneféleség

és HAJRÁ KEREK

Kerek

(VIA KSE, 2008.03.26 14:56)

Még annyit a Filtermathoz, hogy 79:72-re kaptak ki a Prosme otthonában, de a visszavágón kamatostúl megadták a kecskemétieknek, hiszen 33!!! ponttal verték őket Kőrösön.
A Filtermat évek óta veretlen odahaza. Ebben a bajnokságban csak egy csapat úszta meg Nagykőrösön 25 pont alatt, és ez a Kerekegyháza (85:80). Egy kis plussz koncentrációval és szerencsével akár vendég győzelem is születhetett volna. Persze a sportban "volna" nem létezik! Hétfőn megyünk Kőrösre!!! Reméljük most teljesűl a nagy meglepetés!!! HAJRÁ KEREK!!!!!

ismeretlen

(nagyember, 2008.03.25 21:32)

Mi a helyzet kerekegyháza? :):):):) Gyertek szurkolni buzdítsuk a csapatot hátha könyebb lesz nekik!