Írjátok meg véleményeteket a csapatról, mik azok a dolgok amikben változtatnátok?

(Erre figyelj: A "címhez írd a neved, és a névhez pedig a megjegyzést"!)

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Kerek

(VIA KSE, 2008.05.05 14:51)

Itt állunk egy nagy siker kapujában! 3 év munka, 3 év szurkolás eredménye lehet ez a bronz! Ma este ha kell, felszedjük a linóleumot is!!! HAJRÁ KEREK!!!

nagyember

(hmhmhm, 2008.05.04 13:31)

nagyon jó meccs volt

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.04.29 11:05)

Na, hogy alakul a pénteki Prosme elleni meccs? Személy szerint nagy öröm lenne ha megvernénk ezt a "nagyon jófej" társaságot. Remélem az utólsó meccs tétjétől függetlenül megmutatják a srácok Kecskeméten is,hogy nem véletlenek az eddigi eredmények! Addig is hajrá Kerek! ui.: Azért a csúcsformát hétfőre tartogassátok:)!

...

Üdv a csapatnak!
Kicsréltem linketeket a Kerekegyháza.lap.hu - n.
Ha belefér rakjatok már ki ti is a Linkek közé!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.26 05:39)

Kalocsai KE - Prosme SE 74:62!
Ezzel minden az utolsó meccsen dől el!

igor80@freemail.hu

(Igor, 2008.04.25 22:17)

Valaki tudja mit játszott Kalocsa 25-én ?

Kerek- Nagykőrös

(B.Norbi, 2008.04.24 13:09)

Egy szép mérkőzést játszottunk, viszonylag könnyebbnek mondható meccsen a több éve bajnok Nagykőrös ellen.
Az ellenfélnél 2 meghatározó játékos nem tudott eljönni, nálunk pedig 3 játékos maradt távol sérülés, munkahelyi- és egyébb okok miatt.
A bemelegítésél nem látszott a csapaton a mérkőzés előtti feszültség, jó kedvvel érkezett mindenki.
Az első kosarat mi dobtuk, de a Kőrös utána el is húzott ott hagyva minket az árva 3pontunkka,pár percig és 3-8 lett az állás. Itt egy kicsit kezdtem elszomorodni,mert ha az elején nem fogjuk meg a Kőröst, akkor az előnyt képesek szinten tartani és ez nekünk nem kedvező, de 5-12 -es állásnál megindultak (bemelegedtek) a kereki kosarasaink és produkáltak egy (21-1 -es) gyors támadásokból álló hajrát és az eredmény 26-13 lett.Ezen én is meglepődtem, de ez meg is adta a hangulatot a csarnokban és a játékosoknak a további jó játékot. A második negyedben minden dobott Kőrösi pontra dupla annyi dobott pont volt a kereki válasz így a félidőre 42-24 lett az állás.
Tudva ezt az előnyt azért még kiengedni, lazára venni egy Nagykőrös ellen a játékot nem lehet, de arra, hogy pár játékosunk pihenjen és mindenki minél többet játsszon, arra most megvolt a lehetőség.
A 3. negyed elején kicsit megugrott a Kőrös, de egy időkérés és az új pályára lépők bemelegedése visszaválaszolt a kőrösi megugrásra és a gyors kőrösi 5 pontra 8-al válaszoltunk és folytatódott a 2. negyedben megszokott minden pontra dupla annyival válaszolunk, így 64-37 lett a 3 negyed vége.
Itt már lehetett egy kicsit elhinni, hogy egy meglepetés eredmény fog születni és a Nagykőrös begyűjti idei második vereségét és a kereki csapat egy fontos lépést tesz a bronzéremért.
A 4 negyed már nem hozott nagyobb változást és egy kiegyensúlyozott eredmény született, itt már érezhette a Kőrös, hogy ekkora előnyt nem tud megfordítani.
Így egy váratlan nagy pontkülönbségű mérkőzést láthattak a nézők és a játékosok közül mindenki tudott hozzátenni ehhez a szép eredményhez.

Köszönjük a lelkes szurkolást a csapat nevében.

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.22 14:31)

Köszi mindenkinek a biztatást Kalocsán és itthon a bajnok ellen!!! Sokat segített!!!!
Még két meccs, és vége a bajnokságnak. Május 5.-én itthon lesz az utolsó éppen a rivális Kalocsa ellen! Töltsük meg a csarnokot a bronzcsatára! Induljon a toborzás!!! Segítsen mindenki!!!
HAJRÁ KEREK!!!

Hajrá Kerek!

(andris, 2008.04.22 09:19)

MEGCSINÁLTUK!!! és ez nem egy mszps reklámszöveg :-) hanem végre elvertük a Kőröst.csak a RÚGJUNK BE!! felhívást hiányoltam egy kicsit :-)

Várom a kérdéseket :-))

(B. Norbi, 2008.04.21 11:04)

Örömmel látom, hogy pozitívan állnak a szurkolóink a csapathoz és hogy a fórum látogatott és sokan írnak bele.
Így úgy gondoltam, ha esetleg hozzám is van kérdés szívesen válaszolok minden érdeklődőnek, ezzel is színesebbé téve a fórumot, a mérkőzések előtti izgalmakat és akár a mérkőzések utáni elemzéseket is.

Az utánpótlással kapcsolatban is szívesen várok bármilyen kérdést, észrevételt.

bronzszagot érzek

(szabiadobkirály, 2008.04.19 13:13)

Idegenben legyűrtük Csubakkáékat?! EZ IGEN!
Itthon a földbe tapossuk őket MEGINT!!!
Hétfőn igyekszem hazaérni a Filtermat elleni meccs kezdetére, csodát szeretnék látni :D

Joz

(Hajrá VIA KSE!, 2008.04.19 11:19)

Szép volt fiúk!Nem volt elég erős a kalocsai pirospaprika! Fantasztikus meccs volt, és rettentő fontos győzelmet arattatok! Ja, és a szavazók jól érezték, "Nehezen, de nyer a csapat"! Végig vezetve, és kézben tartva a mérkőzést megérdemelten nyertetek. Gratula az összes játékosnak, mert most tényleg mindenki odatette magát!! Hétfőn ugyanígy a Filtermat ellen is, és meg lesz a meccs, na meg a skalp!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.16 09:46)

Hello! Busz már biztosan nem indul Kalocsára, mert nagyon kicsi volt az érdeklődés.
Kemény két meccs elé nézünk, hiszen pénteken szinte sorsdöntő meccset játszunk a Kalocsával, hétfőn meg a bajnok Filtermat jön Kerekegyházára. A szurkolók nem panaszkodhatnak, ez ám a kínálat!!!!

csakatuti

(Peti04, 2008.04.15 16:50)

Klassz ez a szavazás, remélem Norcsi edzőbá is megnézi majd, hogy mennyire optimisták a szavazók.

csakatuti

(Peti04, 2008.04.15 16:44)

Én jelentkeznék a buszra. :)

Joz

(Hajrá Via KSE!, 2008.04.07 18:28)

Mindjárt kezdődik a Prosme elleni meccs!Hajrá fiúk nyerjük meg a meccset! Aki teheti jöjjön el és szurkoljon! Hajrá Via KSE!!!

Kerek

(VIA KSE, 2008.04.06 20:42)

Ha indúl szurkolói busz Kalocsára, akkor kb 1000Ft/ fő lesz a részvételi díj. Eddig nem sokan érdeklődtek. Akkor intézzük a buszt, vagy nincs rá igény? Légyszi írjatok, vagy keressetek meg bennünket!
Holnap jön a PROSME SE! Gyertek szurkolni!!!!! HAJRÁ KEREK!!!!!

mcnott@citromail.hu

(mcnott, 2008.04.05 14:00)

és ez a szurgoloi busz jegy mennyibe kerül?
(ha lesz)

Joz

(Hajrá Via KSE!, 2008.04.05 13:04)

Április 18. Kalocsa - Sztem jó ötlet a Szurkolói busz, persze csak ha van elég jelentkező és biztosítékul előre kell fizetni, így senki nem mondhatja le az indulás előtt 10 perccel, (ha meg lemondja, a szakosztálynak nem kell állni az ő hülyesége miatt az utat.)
Szóval, ha van másfelől is igény rá, én jó ötletnek tartom. (Ja, és aki jön az ne inni, hanem szurkolni jöjjön!) Írjatok.